Raritní naviják Shimano ve velice pěkném zachovalém stavu, včetně původní krabice. K navijáku je náhradní cívka. Naviják má stále perfektní chod. Made in Japan!
Pěkný, dnes již raritní naviják s bojovou brzdou od Shimana. Naviják je v pěkném sbírkovém stavu, včetně nahradní cívky s původním obalem, krásné původní krabičky, manuálu a účtenky z roku 1997.
Naviják s bojovou brzdou, plně funkční, místy nese známky používání viz foto, včetně původní krabice a dvou cívek s pletenou šňůrou.
Naviják s bojovou brzdou, plně funkční, pěkný stav, včetně původní krabice.
Použitý naviják Shimano ( bojová brzda ) v dobrém stavu, je plně funkční včetně kvalitního návinu pletené šňůry a náhrádní cívky s vlascem viz foto. Místy má naviják drobné oděrky od běžného používání.
Nová kompletní série spolehlivých navijáků se zadní brzdou pro nenáročné rybáře.
Nová kompletní série spolehlivých navijáků pro nenáročné rybáře.
Nová kompletní série spolehlivých navijáků pro nenáročné rybáře.
Nová kompletní série spolehlivých navijáků pro nenáročné rybáře.
Nová kompletní série navijáků se zadní brzdou. Pevná konstrukce převodů a kvalitní kuličkové ložisko poskytují rybáři odolný a silný naviják, se kterým si bude rybaření opravdu užívat. V ceně zdarma i vlasec 0,30 mm.
Retro naviják Shakespeare v pěkném stavu, plně funkční. Made in Japan.
Retro naviják Shakespeare v pěkném sbírkovém včetně dvou náhradních cívek. Made in Japan.
Použitý 8 ložiskový naviják se zadní brzdou. Plně funkční, včetně náhradní cívky s pletenou šňůrou. Naviják je místy odřený viz foto.
Použitý 8 ložiskový naviják se zadní brzdou v pěkném stavu. Plně funkční, včetně náhradní cívky s pletenou šňůrou.
Retro naviják Shakespeare v perfektním sbírkovém stavu včetně manuálu, plně funkční. Made in Japan.
Naviják s bojovou brzdou v perfektním stavu, plně funkční včetně náhradní cívky.
Použitý naviják Shimano s bojovou brzdou, slušný stav viz foto, plně funkční.
Nový kvalitní naviják DAM se zadní brzdou a náhradní cívkou.
Nová kompletní série navijáků, která obsahuje 5 modelů se zadní brzdou a 7 modelů s přední brzdou. Pevná konstrukce převodů a vysoce kvalitní kuličková ložiska poskytují rybáři odolný a silný naviják, se kterým si bude rybaření opravdu užívat.